Tilbake til alle arrangementer

Torskemiddag 2025

  • Stavanger Søemandsforening Strandkaien 16 - 19 (inngang fra Helmich Gabrielsens plass) 4005 Stavanger Norway (kart)

Stavanger Rederiforening og Maritimt Forum for Stavangerregionen har gleden av å invitere deg til årets tradisjonelle torskemiddag torsdag 13. mars kl. 18.00.


Pris: 1 000,- (inkl. mva). Dette inkluderer mat og drikke

Påmeldingsfrist: Innen 7. mars. Bindende påmelding



Vi gleder oss til å møte deg på årets torskemiddag. Stikkord for kvelden er god mat, god drøs med kjente og ukjente kollegaer i maritim næring, og en quiz som utfordrer de små grå.

Årets tema: Solvang har bygd om skipet «Clipper Eris» og fått installert teknologi for fangst og lagring av karbondioksid. Solvang-skipet er det første skipet i verden med denne teknologien om bord.

På årets torskemiddag vil Tor Øyvind Ask, flåtedirektør i Solvang, gi oss et innblikk i teknologien som ligger bak og hvilke erfaringer de har gjort etter de første ukene på havet.

Kokken i Logen vil står for servering av tradisjonell skreimiddag med lever og rogn, samt en nydelig dessert.

Velkommen til en hyggelig samling med både faglig og sosialt innhold!

Forrige
Forrige
12. mars

Logistikk som konkurransefortrinn

Neste
Neste
18. mars

WISTA Norway - Join us for breakfast at the School Ship Gann in Stavanger